Přihlásit se | Vytvořit nový účet

Vychytávky ke stažení

Hellspy Upload Klient

Hellspy Upload Klient

Náš nový Windows klient určený pro pohodlnější nahrávání souborů na Hellspy. Umožňuje pohodlně nahrávat více souborů najednou. Nahrané soubory v něm můžete jednoduše spravovat a díky Hellboxu vás bude nahrávání nových souborů na Hellspy i bavit!

Instalovat

Vyhledávací modul pro prohlížeče

Vyhledávací modul pro prohlížeče

Umožňuje vám rychle vyhledávat na Hellspy přímo z prostředí prohlížeče (Chrome, Firefox, Internet Explorer,...). Naše triky:

  • Pokud k modulu přiřadíte klíčové slovo (to uděláte ve správci vyhledávacích modulů), např. "h", můžete pak v řádku pro URL adresu rychle vyhledávat na Hellspy napsáním "h [mezera] hledaná fráze".

Instalovat

VLC Media Player

VLC Media Player

Nenáročný, ale přitom velice dobře vybavený videopřehrávač. Poradí si s většinou audio a video formátů (MPEG-2, MPEG-4, H.264, DivX, MPEG-1, MP3, OGG, AAC atd.) stejně jako s DVD, audio a video CD nebo streamovaným videem.

Stáhnout

BS.Player

BS.Player

Výkonný video a audio přehrávač s intuitivním uživatelským rozhraním. Přehrává všechny nejběžnější formáty, podporuje 3D zvuk a nabízí možnost změny vzhledu.

Stáhnout

Media Player Classic - Home Cinema

Media Player Classic - Home Cinema

Media Player Classic je volně šiřitelný videopřehrávač pro Windows. Nabízí plnohodnotnou náhradu Windows Media Playeru. Od verze 6.4 přehrává také DVD a Flash Video. Podpora titulků je samozřejmostí.

Stáhnout

7-Zip

7-Zip

Bezplatný, velice výkonný nástroj pro práci s komprimovanými soubory. Zvládne otevřít nejpoužívanější formáty ZIP, RAR, GZIP, TAR, ARJ nebo CAB. Nabízí i vlastní formát zvaný 7z, který se vyznačuje skvělými kompresními výsledky.

Stáhnout

K-Lite Codec Pack

K-Lite Codec Pack

Jednoduchý instalační balíček nejpoužívanějších kodeků pro přehrávání DivX a XviD videa, různých formátů titulků a AC3 zvuku.

StáhnoutSoubor se brzy začne stahovat