Vychytávky ke stažení

Hellspy Upload Klient

Hellspy Upload Klient

Náš nový Windows klient určený pro pohodlnější nahrávání souborů na Hellspy. Umožňuje pohodlně nahrávat více souborů najednou. Nahrané soubory v něm můžete jednoduše spravovat a díky Hellboxu vás bude nahrávání nových souborů na Hellspy i bavit!

Instalovat

Vyhledávací modul pro prohlížeče

Vyhledávací modul pro prohlížeče

Umožňuje vám rychle vyhledávat na Hellspy přímo z prostředí prohlížeče (Chrome, Firefox, Internet Explorer,...). Naše triky:

  • Pokud k modulu přiřadíte klíčové slovo (to uděláte ve správci vyhledávacích modulů), např. "h", můžete pak v řádku pro URL adresu rychle vyhledávat na Hellspy napsáním "h [mezera] hledaná fráze".

Instalovat

VLC Media Player

VLC Media Player

Nenáročný, ale přitom velice dobře vybavený videopřehrávač. Poradí si s většinou audio a video formátů (MPEG-2, MPEG-4, H.264, DivX, MPEG-1, MP3, OGG, AAC atd.) stejně jako s DVD, audio a video CD nebo streamovaným videem.

Stáhnout

BS.Player

BS.Player

Výkonný video a audio přehrávač s intuitivním uživatelským rozhraním. Přehrává všechny nejběžnější formáty, podporuje 3D zvuk a nabízí možnost změny vzhledu.

Stáhnout

Media Player Classic - Home Cinema

Media Player Classic - Home Cinema

Media Player Classic je volně šiřitelný videopřehrávač pro Windows. Nabízí plnohodnotnou náhradu Windows Media Playeru. Od verze 6.4 přehrává také DVD a Flash Video. Podpora titulků je samozřejmostí.

Stáhnout

7-Zip

7-Zip

Bezplatný, velice výkonný nástroj pro práci s komprimovanými soubory. Zvládne otevřít nejpoužívanější formáty ZIP, RAR, GZIP, TAR, ARJ nebo CAB. Nabízí i vlastní formát zvaný 7z, který se vyznačuje skvělými kompresními výsledky.

Stáhnout

K-Lite Codec Pack

K-Lite Codec Pack

Jednoduchý instalační balíček nejpoužívanějších kodeků pro přehrávání DivX a XviD videa, různých formátů titulků a AC3 zvuku.

StáhnoutSoubor se brzy začne stahovat