2:10
Pes vs. Moucha
Nahrál: zelatino1
| Nahráno: 15.07.2015
| (Kontaktovat uživatele)
5 561 zhlédnutí
Další uživatelská videa
Erbenk a Kachničky
17 MB
Doffíkovo zpívání :)
34 MB
NÁŠ RICKY -PIVO
23 MB
duch
44 MB
MOTOCROSS....
4 MB
Naše zlatíčko
168 MB
kač kač kač kačenky
48 MB
Do diskuze se mohou zapojit pouze registrovaní uživatelé. Chcete se zaregistrovat nebo přihlásit?
nic moc
Ze aka blbost
Buď mám tak nízké IQ nebo mi někdo vysvětlete, jak toto video může mít víc lajků než zhlédnutí??? To se jako 1095 lidem líbilo aniž by se na to video podívali??
Ano , mám docela hodně sledujících/fans na facebooku a sdílel jsem to několikrát na svém profilu a tam mi to lidé lajkují a kolikrát se na to ani nepodívají ;) + to sdílí a u sdílených příspěvků se to taky počítá ty lajky ;) takže zřejmě spíše platí Vaše nízké IQ :)
hlavne ze toto video bolo vymazane a nedalo sa vobec zhliadnuť. ked som klikol na odkaz videa tak mi napisalo ze video bolo vymazane a zrazu sa objavilo v prvej vyhernej trojke a dokonca 2581 hlasov. neviem na co vobec robite tieto sutaze ked vyhercovia su majitelia STIAHNITO.